Home · Polecane

Makiety do druku 3D

Kreatywna prezentacja firmy dzięki makiecie architektonicznej Stawiając na makiety wybiera się kreatywny i interesujący sposób przedstawienie większej całości. Makiety przemysłowe służą na przykład prezentacji nie tyle wielkości przedsiębiorstwa, co umożliwieniu zrozumienia zastosowanej technologii przy produkcji. Omawia się to na pokazie lub prezentacji. Inne cele determinują makiety architektoniczne.

Czytaj dalej 02.10.2015. 07:32

Mezoterapia

Jak często stosować zabieg mezoterapii Odmładzanie skóry metodą mezoterapii to jedno z najlepszych możliwych rozwiązań dla milionów starzejących się ludzi. W prosty i przystępny sposób dokonają oni zabiegu, który da lepsze efekty niż codzienne smarowanie się kremami przeciwzmarszczkowymi. Mezoterapia wymaga wszakże umiaru, zbyt intensywne pozwalanie sobie na „odmładzające” ukłucia jest niebezpieczne i szkodliwe.

Czytaj dalej 30.09.2015. 11:24

Escape games

Jak spędzić czas z przyjaciółmi? Jeśli grupa przyjaciół spotyka się co jakiś czas, to może się zdarzyć, że stale obecne w repertuarze rozrywki kręgle czy kino po jakimś okresie zaczną nużyć. Bardzo dobrym sposobem na podtrzymywanie znajomości może okazać się pokój zagadek, który dostarcza wielu wrażeń podczas pracy w zespole w zamkniętym pomieszczeniu, z którego trzeba się wydostać.

Czytaj dalej 30.09.2015. 09:46

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 2] Następna > Ostatni >>